NOWA/WY JA

Nowy rok, nowi my ?
Każdy ma jakieś postanowienie. Większość chce lepiej wyglądać, czyli > SIŁOWNIA

Niby prosta sprawa, jednak zazwyczaj kończy się ona na postanowieniu, lub kupieniu karnetu.
Dlaczego większość ludzi nie lubi chodzić na siłownie, na początku. Każdy czuje się dziwnie, nieswojo i szybko rezygnuje.
Musimy być zawzięci, aby coś osiągnąć nie możemy się poddawać po pierwszym treningu. To że wokół nas są inni często wysportowani ludzie nie oznacza tego, że Ja czy TY jesteśmy gorsi.

PAMIĘTAJMY KAŻDY OD CZEGOŚ MUSIAŁ ZACZĄĆ.

Z treningu na trening lepiej poznasz swoje własne ciało i jego potrzeby. Siłownia ma wiele ciekawych maszyn i stref, które pomogą Ci osiągnąć zamierzony aczkolwiek trudny cel. Jeśli nie jesteś osobą dość sprawną fizycznie proponujemy więc treningi cardio. Na początek idealne do nabrania lepszej kondycji, jednak pamiętajmy o rozbudowie mięśni, która jest niezbędna do osiągnięcia dobrej figury. Ćwiczenie typy FBW idealne nadadzą się dla każdego nowicjusza. Wyrobimy w ten sposób wszystkie partie mięśni bez ich większego obciążania. Następnie przechodzimy do ćwiczeń poszczególnych partii mięśniowych. Jednak zanim to nastąpi dajmy naszemu ciału dobrze się rozruszać ćwiczeniami FBW połączonymi z cardio. /POWPDZENIA